Pierwsze punkty piłkarzy Warty w rundzie wiosennej

0
366

Remisem 2:2 zakończył się mecz Warty Śrem z 1920 Mosina, który był pierwszym spotkaniem rundy rewanżowej piłkarskiej Klasy okręgowej Poznań. Śremscy piłkarze zbliżyli się do lidera tabeli Piasta Kobylnica, (który przegrał na wyjeździe z Wiarą Lecha Poznań) do którego tracą już tylko pięć punktów. Bramki dla Warty strzelali: w 58 minucie Słomczyński oraz w 87 minucie Błaszczyk.

Pierwsze punkty piłkarzy Warty w rundzie wiosennej

Od początku mecz był bardzo nerwowy i agresywny z obu stron. W końcówce meczu ostra gra zaowocowała dwiema kartkami czerwonymi, po jednej dla każdej drużyny.

W doliczonym czasie w 93 min. mogliśmy jeszcze zdobyć zwycięską bramkę po strzale Aleksandra Kaptura, ale odbitej piłki od bramkarza nie zdążył dobić Michał Wojciechowski. Mecz mogliśmy wygrać, ale też i przegrać, także z remisu wywiezionego z trudnego terenu w Mosinie, trzeba się cieszyć i wygrać u siebie z Komornikami za tydzień w sobotę 02.04.2016 roku o godz.17.00, na który serdecznie zapraszamy kibiców.

relacja ze spotkania oraz galeria zdjęć: http://www.wartasrem.pl/remis-1920-mosina-inauguracje-pilkarskiej-wiosny/

WARTA Śrem: M. Grzelak, A. Kolański, D. Skrzypczak, A. Chwaliszewski (73 M. Wojciechowski), P. Królak, M. Błaszczyk, M.Mocek (73 Mateusz Maśliński), P. Słomczyński, M. Berge (65 A. Kaptur), J. Szymański (73 Mateusz Maśliński), H. Sciak
Bramki: 58 – P. Słomczyński, 87 – M. Błaszczyk

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZnalezienie idealnego biura wcale nie jest takie proste
Następny artykułWielkanocna kura w śremskim Przedszkolu Jarzębinka
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here