Otrzęsiny z Gwiazdami w EKONOMIE

0
482

W piątek w Ekonomie było gwarno i muzycznie. A wszystko za sprawą tradycyjnej imprezy, jaką są otrzęsiny klas pierwszych. Co roku najmłodszych rocznik musi przejść próbę, dzięki której poczuje się pełnoprawnym członkiem szkolnej społeczności.

Samorząd Uczniowski do wspólnej zabawy zaprasza wszystkich uczniów. Motywem przewodnim w tym roku była muzyka, która łączy pokolenia. Klasy pierwsze losowały zespół, w którego członków należało się wcielić. Wyzwaniem było także przygotowanie i wykonanie jednego z przebojów wylosowanego zespołu. I tak na szkolnej scenie pojawiły się zespoły: The Beatles, Ich Troje, Akcent i Dżem. Pierwszaki wzięły udział także w pokazie mody, próbie sprawnościowej, wykonały instrumenty z produktów recyklingowych oraz wykazały się wiedzą w quizie o swych zespołach.
We wspaniałej zabawie aktywny udział brali także wychowawcy i nowi nauczyciele, a całość zmagań oceniało jury. Jak co roku także dyrekcja szkoły oraz nauczyciele pojawili się w strojach tematycznych. I tak na szkolnych korytarzach dostrzec można było Korę, Michała Szpaka, Michaela Jacksona, Conchitę Wurst, Britney Spears, Axela Rose’a i wiele innych gwiazd światowej sceny muzycznej.

Kolejne konkurencje dowiodły, że pierwszoklasiści już czują się uczniami naszej szkoły, są zgranymi teamami i mogą zostać przyjęci do szkolnej społeczności.

materiał dzięki uprzejmości Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZmiana kursów linii autobusowych w związku z remontem ul. Kilińskiego
Następny artykułKino Słonko nieczynne do odwołania! (aktualizacja)
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here