Ostatnie próby przed wyjątkowym koncertem – One Love – Śremscy artyści dzieciom

0
348

Zostały już zaledwie dwa dni do prawdopodobnie najbardziej wyjątkowego koncertu w Śremie. Już w najbliższą sobotę, 11 lipca 2015r. na jednej scenie spotkają się, być może po raz pierwszy, śremscy muzycy i wokaliści z różnych środowisk i w różnym wieku.

Repertuar z popularnymi utworami w stylu soul, blues, reggae i rock połączy pokolenia również na widowni, a warstwa tekstowa starannie wybranych utworów, skłoni do refleksji nad trudnym, życiowym startem dzieci objętych opieką Fundacji Familia w Śremie.

W programie koncertu atrakcje dla publiczności i autorskie interpretacje utworów m.in. Boba Marley’a, The Beatles, grupy Perfect, Jimmiego Hendrixa, VooVoo…

W trakcie koncertu prowadzona będzie zbiórka środków i darów na rzecz dzieci.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzechowywał ok. 170kg tytoniu bez banderoli
Następny artykuł25 lipca Beach Soccer na śremskiej plaży
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here