Olga Garstka z Szymanowa zwyciężczynią 11. finału Must Be The Music – tylko muzyka

7
606

Olga Garstka z Szymanowa k/Śremu zwyciężyła w 11. finale programu Must Be The Music – tylko muzyka, który odbył się w minioną niedzielę. Popularny program muzyczny emitowany był w telewizji Polsat.
Każdy występ oceniany był przez jury w składzie; Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Tymon Tymański! Do finału, dzięki “smsowemu” głosowaniu dostała się dwójka uczestników – Olga Garstka ze swoją piosenką “Koniec świata” i Michał Matuszewski, który zaśpiewał “Niech żyje bal”!

W wielkim finale Michał Matuszewski zaśpiewał piosenkę “Grande Valse Brillante”, za którą otrzymał od jury: 2xTAK i 2xNIE. Olga Garstka zaśpiewała własny utwór “Samozapłon”, za który otrzymała 4xTAK!

Przypomnijmy, że rok temu w programie Must Be The Music – tylko muzyka do półfinału doszła również śremianka – Roxana Tutaj: Roxana Tutaj w półfinale Must Be The Music. Teraz wszystko zależy od nas!

logo programu Must Be the Music – tylko muzyka – źródło: https://web.facebook.com/tylkomuzyka

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBezpłatna wypożyczalnia rowerów w Śremie już otwarta
Następny artykułPiłkarze Warty Śrem gromią Lipno Stęszew 4:0
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here