Praca: automatyk – mechatronik [ogłoszenia]

Praca: automatyk – mechatronik. Personnel College Doradztwo Personalne jest polską firmą konsultingu personalnego, która od prawie dwudziestu lat, na terenie całego kraju, z sukcesem rekrutuje i szkoli utalentowanych pracowników dla Klientów z różnych branż i doradza w kluczowych obszarach HR.

W chwili obecnej dla swojego Klienta, zagranicznej firmy produkcyjnej z branży wyposażenia wnętrz, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydata na stanowisko:

AUTOMATYK – MECHATRONIK

Miejsce pracy: Śrem
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: AM/30/22/U3

Zadania:

  • Usprawnianie i optymalizacja pracy układów sterowania maszyn i urządzeń, celem wsparcia w utrzymaniu ciągłości produkcji,
  • Diagnozowanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,
  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami,
  • Udział w rozwiązywaniu bieżących awarii związanych z utrzymaniem ruchu,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami usługowymi,
  • Sporadyczna współpraca z zagranicznym działem IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: automatyk, mechatronik, robotyk,
  • Język angielski w stopniu min. B2,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 1 rok,
  • Praktyczna znajomość układów automatyki przemysłowej,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość oprogramowań inżynierskich – mile widziane,
  • Znajomość systemów MRP – mile widziane,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie,
  • Zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji,
  • Samodzielność, dokładność i systematyczność,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę,
  • Rozwój zawodowy we współpracy z zagraniczną centralą,
  • Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Kontakt:

biuro3@perscoll.com.pl

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.