Oficjalne otwarcie Klubu Młodzieżowego w Śremie [Zdjęcia]

Klub Młodzieżowy w Śremie został w sobotę 16 maja br. oficjalnie otwarty przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 27.

Mimo intensywnych opadów deszczu na początku wydarzenia udało się wspólnie przeciąć wstęgę i zainaugurować działalność nowej przestrzeni stworzonej z myślą o młodych mieszkańcach Śremu.

Organizatorzy podkreślają, że miejsce ma być otwarte na inicjatywy i pomysły młodzieży, a także sprzyjać spotkaniom i współpracy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia.


Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.

Podziel się swoją opinią

Co o tym sądzisz?

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.