
Nowa ścieżka już prawie gotowa

Realizacja projektu Rozbudowa systemu tras rowerowych w ramach rozwoju transportu niskoemisyjnego w Gminie Śrem. Budowa ścieżki pieszo-rowerowej Śrem – Psarskie przebiega zgodnie z harmonogramem.
Materiał dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego w Śremie.
Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.






