W nocy zdewastowano Śremskie ZOO

13
1954

W nocy, z czwartku 26 maja na piątek 27 maja zdewastowano Śremskie ZOO. Jak podano na profilu społecznościowym zoo, zniszczono ogrodzenie do kangurów i wypuszczono je poza ogrodzenie. Zwierzęta już są bezpieczne, na szczęście nic złego im się nie stało.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nieznani wandale uruchomili i uszkodzili kolejkę elektryczną Madagaskar, która przewoziła dzieci w około śremskiego zoo. Wielka szkoda, że przez takie incydenty bardzo cierpi wizerunek zoo, które jest przecież naszym wspólnym dobrem. Dobrem, które przecież ma służyć nam wszystkim w Śremie i które jest doceniane poza granicami naszego miasta (kilka dni temu, we wtorek 24 maja 2016 w śremskim ZOO realizowany został odcinek Dzień Dobry TVN)

13 KOMENTARZE

  1. Bydło normalnie… trzeba zrobić porządek w tym mieście z wandalizmem. Jeśli służby bezpieczeństwa nie dają rady to może należało by wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć coś na wzór straży obywatelskiej.

  2. […] W nocy z czwartku na piątek doszło w Śremskim Zoo do bestialskiego zachowania. Wandale poza zniszczeniem drewnianych ławek i figur zwierząt bestialsko zabili Łabędzia Czarnego. Odpowiednie służby zostały już dziś poinformowane o całym zdarzeniu. Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy akt wandalizmu w naszym lokalnym zoo. W nocy, z czwartku 26 maja na piątek 27 maja zniszczono ogrodzenie do kangurów i wypuszczono je po… […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here