Niepokonana na swoim boisku Warta Śrem inkasuje kolejne trzy punkty

1
600

Pięć zwycięstw, jeden remis, zero porażek mają na swoim koncie piłkarze Warty Śrem w klasie okręgowej. W dzisiejszym meczu pokonali Orkan Konarzewo 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Sciak, Szymański oraz Błaszczyk strzelając przepięknego gola z narożnika pola karnego w 85 minucie.

Warta Śrem zajmuje w tej chwili czwartą pozycję, ale tracąc do lidera Lubońskiego KS zaledwie jeden punkt.

pełna tabela: http://www.pilkanozna.wartasrem.pl/table/klasa-okregowa-grupa-poznan-wschod/

250 mecz w kadrze Warty Śrem rozegrał Damian Skrzypczak. W związku z tym przed meczem doszło do miłej uroczystości, podczas której otrzymał bukiet kwiatów.

Niepokonana na swoim boisku Warta Śrem inkasuje kolejne trzy punkty
250 mecz w kadrze Warty Śrem rozegrał Damian Skrzypczak.

Damian Skrzypczak zadebiutował w Warcie 6 marca 1994 w meczu z zespołem Dasz Bór Szczecinek (III liga), wchodząc na boisko w 65 minucie jako junior (16 lat) za Norberta Łuczaka. Warta Śrem wygrała wtedy 4:0.

W klasyfikacji zawodników którzy rozegrali najwięcej meczów w barwach śremskiego zespołu, Damian zajmuje czwarte miejsce za Markiem i Krzysztofem Szymanderą i Andrzej Wujewskim.

Marek Szymandera 339 spotkan 90 bramek,
Krzysztof Szymandera 319 i 23 bramki,
Andrzej Wujewski 302 mecze,
Damian Skrzypczak 250 meczów i 14 bramek

galeria zdjęć z tego spotkania: http://www.pilkanozna.wartasrem.pl/trzy-punkty-w-meczu-z-orkanem-konarzewo-250-mecz-w-warcie-damiana-skrzypczaka

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWiktor Borysewicz wystąpi podczas Gali Sportów Walki w Swarzędzu
Następny artykułŚmiertelny wypadek na trasie Śrem – Czmoń
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here