Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Miał ponad półtora promila

0
287

Śremscy policjanci dopiero po pościgu, który zakończył się w Zbrudzewie zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym kierował mieszkaniec Śremu. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zostało mu zatrzymany prawo jazdy, a cała sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

14 stycznia br., około godz. 20.25, policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Śremie na Placu 20 Października zauważyli, że kierujący samochodem marki Opel Vectra nie ma zapiętych pasów bezpieczeństwa. Okazało się też, iż kierujący pojazdem nie chce zatrzymać się do kontroli drogowej.

Policjanci rozpoczęli pościg, który zakończyli w Zbrudzewie. Podczas legitymowania funkcjonariusze wyczuli od kierującego oplem woń alkoholu. Mężczyzna miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Poddany badaniom na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wyniki: I badanie: 0,78 mg/l, II badanie: 0,81 mg/l. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Obecnie prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie, która znajdzie swój finał w sądzie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚremski Sport zaprasza na ferie zimowe!
Następny artykułBezdomnemu, którego nikt nie chciał przyjąć pomogli śremscy policjanci
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here