Nie słabnie popularność piłki nożnej wśród młodzieży w Śremie

2
486

W ubiegłą sobotę, czyli 4 lipca br. w Parku Miejskim w Śremie odbył się organizowany przez Śremski Klub Sportowy Warta turniej piłkarski pn. Nastolatków wyczyny bez NARKO-HOLO-TYNY.

Na uwagę zasługuje liczna frekwencja wśród śremskiej młodzieży, co tylko udowadnia niesłabnącą popularność piłki nożnej w Śremie.

Minione zawody były jednym z czterech turniejów profilaktyczno-sportowych organizowanych przez Wartę Śrem.

Komplet wyników znajduje się tutaj: https://docs.google.com/document/d/1gxFkBd4HbQqDgX4XvBZRiLlvydlFPHVAGtb0DLFvZPM/edit?usp=sharing

Nie słabnie popularność piłki nożnej wśród młodzieży w Śremie
Nastolatków wyczyny bez NARKO-HOLO-TYNY
Nie słabnie popularność piłki nożnej wśród młodzieży w Śremie
Nastolatków wyczyny bez NARKO-HOLO-TYNY

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSportowy weekend na Plaży Miejskiej w Śremie
Następny artykułPrzechowywał ok. 170kg tytoniu bez banderoli
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

2 KOMENTARZE

  1. […] Przypomnijmy, że jest to już kolejny taki turniej organizowany przez Śremski Klub Sportowy Warta. Rok temu przyciągnął na boiska w Parku Miejskim w Śremie dużą ilość młodzieży, co było potwierdzeniem niesłabnącej popularności piłki nożnej w naszym mieście. (więcej: Nie słabnie popularność piłki nożnej wśród młodzieży w Śremie) […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here