W sieci pojawił się film z serii Miejskie Historie przedstawiający Śrem

0
376

W sieci pojawił się najnowszy film z serii “Miejskie Historie”, który tym razem przedstawił Śrem. Film został stworzony przez Terra Group i blog Inspirowaninatura.pl (blog dla miłośników zieleni miejskiej, architektury krajobrazu oraz małej architektury kształtującej współczesny, miejski design)

Czym są Miejskie Historie?

To cykl promujący polskie miasta, prezentujący piękne krajobrazy i niepowtarzalne miejsca… Miejskie Historie nie są zbiorem suchych faktów – to opowieści burmistrzów, urzędników i wszystkich mieszkańców, którzy dbają, aby przestrzeń publiczna była coraz piękniejsza każdego dnia.

Dlaczego Inspirowani Naturą?

„Mając na uwadze wielkie połacie szpecącego betonu w przestrzeni zurbanizowanej, warto inspirować się naturą przy projektowaniu krajobrazu. Najważniejsze jest wprowadzenie do miast zieleni oraz komponentów wspomagających jej rozwój, takich jak donice i wieże kwiatowe. Wszystko dla równowagi pomiędzy architekturą a naturą”

– zaznacza Bogusław Albinowski, założyciel i właściciel Terra Group – firmy, która objęła patronat nad blogiem.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDr Barbara Siwińska została Honorowym Obywatelem Śremu
Następny artykułSzachy w Przedszkolu Pod Wierzbami pod okiem Piotra Hoffmanna
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here