Miał trzy promile i był agresywny wobec mieszkańców Książa Wlkp.

0
Policja
Policja

W zeszłą sobotę, tj. 25 lutego br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 27-letniego mieszkańca Książa Wielkopolskiego, który był agresywny wobec mieszkańców oraz zbił szybę wystawową w jednym ze sklepów. Miał ponad trzy promile alkoholu we krwi.Miał trzy promile i był agresywny wobec mieszkańców Książa Wlkp.

25 lutego br., około godz. 23.35, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że na Placu Kosynierów w Książu Wlkp. doszło do awantury.

Na miejsce natychmiast udali się dzielnicowi, którzy ustalili, że 27-letni mieszkaniec Książa Wlkp. jest bardzo agresywny w stosunku do dwóch innych mieszkańców tej miejscowości.

Awanturnik miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się także, iż 27-latek, jeszcze przed awanturą na Placu Kosynierów, chodził po Książu Wlkp. i zbił szybę wystawową w jednym ze sklepów.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący uszkodzenia mienia i został przesłuchany. Obecnie dalsze czynności w sprawie zbicia szyby wartości 2500 złotych prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego. Natomiast mundurowi z prewencji wyjaśniają sprawę awantury na Placu Kosynierów.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZapisy na 6. Mróz Śrem Półmaraton właśnie się rozpoczęły
Następny artykułLech Poznań – Lechia Gdańsk: czas na ligowy hit
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here