W zeszłą sobotę, tj. 25 lutego br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 27-letniego mieszkańca Książa Wielkopolskiego, który był agresywny wobec mieszkańców oraz zbił szybę wystawową w jednym ze sklepów. Miał ponad trzy promile alkoholu we krwi.Miał trzy promile i był agresywny wobec mieszkańców Książa Wlkp.

25 lutego br., około godz. 23.35, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że na Placu Kosynierów w Książu Wlkp. doszło do awantury.

Na miejsce natychmiast udali się dzielnicowi, którzy ustalili, że 27-letni mieszkaniec Książa Wlkp. jest bardzo agresywny w stosunku do dwóch innych mieszkańców tej miejscowości.

Awanturnik miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się także, iż 27-latek, jeszcze przed awanturą na Placu Kosynierów, chodził po Książu Wlkp. i zbił szybę wystawową w jednym ze sklepów.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący uszkodzenia mienia i został przesłuchany. Obecnie dalsze czynności w sprawie zbicia szyby wartości 2500 złotych prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego. Natomiast mundurowi z prewencji wyjaśniają sprawę awantury na Placu Kosynierów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.