
Medalowe miejsca zawodników Wodnika Śrem podczas pływackich zawodów Grand Prix Wągrowca
W minioną niedzielę odbyła się druga edycja pływacki zawodów o Grand Prix Wągrowca. Bardzo dobre, bo medalowe miejsca zdobyli zawodnicy śremskiego Wodnika. Młodsi zawodnicy mieli do przepłynięcia 100m stylem klasycznym, 100m stylem grzbietowym oraz 50m dowolnym. Starsi 200m dowolnym, 200m zmiennym oraz także 50m stylem dowolnym.
Oto najlepsi zawodnicy:
Adam Jerzy zajął 1m-ce w konkurencji 100 m klasykiem,
Jagoda Lange zajęła 2 m-ce w konkurencji 50 dowolnym,
Trzecie m-ca zajęli: Joanna Szałek w konkurencji 200m st zmiennym,
Oskar Drozd w konkurencji 200m st zmiennym, oraz Maja Tyrakowska w konkurencji 50 m st dowolnym. Gratulujemy!
Zdjęcie dzięki uprzejmości Klubu Sportowego Wodnik Śrem.
Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.


![Srebrny sukces śremskiej orkiestry na międzynarodowym festiwalu [Zdjęcia] 3 Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie / fot.: Jolanta Mikołajczak](https://naszsrem.pl/wp-content/uploads/2026/06/PXL_20260606_143124589.PORTRAIT-scaled.webp)



