Lech-Jagiellonia: ruszyła sprzedaż biletów. U nas do wygrania!

0
438

Już w niedzielę, 28 lutego o godzinie 15:30 odbędzie się hitowe starcie na INEA Stadionie. Naprzeciwko siebie stanie dwóch medalistów z poprzedniego sezonu, czyli Lech Poznań i Jagiellonia Białystok. Przyjdź na Bułgarską i dopinguj mistrza Polski w walce o kolejne punkty! #WiosnaNasza

Lech Jagiellonia: ruszyła sprzedaż biletów. U nas do wygrania!

Podtrzymać dobrą passę

Białostoczanie w Poznaniu wygrali dotychczas tylko dwukrotnie, dlatego Kolejorz będzie zdecydowanym faworytem w meczu z Jagiellonią. Ponadto, podopieczni Jana Urbana w stolicy Wielkopolski wygrali już cztery spotkania z rzędu. Lechici z Twoim głośnym dopingiem na trybunach mogą podtrzymać dobrą passę. Razem ponownie stwórzmy z Bułgarskiej twierdzę nie do zdobycia!

Wygraj bilet na mecz z Jagą!

Nie masz jeszcze wejściówki na spotkanie z podopiecznymi Michała Probierza? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Który z byłych lechitów jako ostatni zanotował przeciwko Jagielloni hat-tricka?

Znasz prawidłową odpowiedź? Nie zwlekaj! Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy: biuro@naszsrem.pl

Najszybsze odpowiedzi nagrodzimy voucherami!

Zwycięzcami zostali właściciele adresów:

go….14@wp.pl
si….94@wp.pl

Bilety od 30 zł

Wejściówki normalne na mecz Lech Poznań – Jagiellonia Białystok kosztują 30 złotych (trybuny za bramkami) i 45 złotych (trybuny proste). Bilety ulgowe ze zniżką -20% (odpowiednio: 24 zł i 36 zł) przysługują uczniom i studentom od 13. do 26. roku życia, a także seniorom powyżej 65. roku życia. Wejściówki dla dzieci do 13. roku życia kosztują tylko 10 zł.

Zniżki

Warto również pamiętać, że dzieci do 5. roku życia wchodzą na mecze Lecha za darmo bez konieczności zakupu imiennej wejściówki na mecz. Muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica. Jeszcze większe zniżki przysługują wielodzietnym rodzinom posiadającym Kartę Rodziny Dużej, która uprawnia do zakupu biletu dla każdego dziecka za symboliczną złotówkę!
Wszystkie informacje o obowiązujących zniżkach na mecze Kolejorza znajdują się tutaj >>>

Wejdziesz bez Karty Kibica

Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home. Instrukcja jak kupić bilet przez internet znajduje się tutaj >>>

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację mobilną Lech Bilety ściągniesz tutaj Lech Jagiellonia: ruszyła sprzedaż biletów. U nas do wygrania!
a więcej informacji o aplikacji Lech Bilety znajdziesz tutaj >>> oraz w dziale pomocy FAQ >>>

Gdzie kupisz?

Bilety kupisz przez Internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka, w stoisku klubowym w Galerii Malta i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Sprawdź:

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu

W tygodniu przedmeczowym:
poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00
soboty 10:00 – 14:00

W pozostałe dni:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
soboty 10:00 – 14:00

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNietrzeźwy i z zakazem prowadzenia pojazdów
Następny artykułTargi edukacyjne 2016 w Śremie
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here