Książka: E. Lockhart "Kłamczucha" (foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl)

Słońce świeci, drzewa i krzewy zaczynają się zielenić, a w powietrzu czuć zapach pierwszych grilli i ognisk. Na działkach pojawiają się osoby, które pragną odpocząć na łonie natury z książką w ręku i dla nich mamy ciekawą propozycję.

E. Lockhart to pseudonim Emily Jenkins, autorki wielu książek dla dzieci i młodzieży urodzonej w Nowym Jorku. Dzisiaj polecamy bestseller “New York Timesa”, powieść “Kłamczucha”.

Wierzyła, że im więcej wypocisz na treningu, tym mniej wycierpisz w walce.

Wierzyła, że najlepszym sposobem, by uniknąć złamanego serca, jest udawać, że się go nie ma.

Wierzyła, że to, jak mówisz, jest często ważniejsze niż to, co masz do powiedzenia.

Wierzyła też w filmy akcji, trening siłowy, potęgę makijażu, ćwiczenie pamięci, równe prawa oraz to, że z filmików na YouTube można się nauczyć miliona rzeczy, których na próżno szukać w college’u.

Jule West Williams to wojowniczka, dziewczyna kameleon, zawsze gotowa do ataku.

Imogen Sokoloff to dziedziczka fortuny i zagubiona w życiu sierota. Co przyniesie przyjaźń tych dwóch tak różnych dziewczyn ?

 

“Istnieją ludzie, którzy kłamią tak dobrze, że trudno odróżnić ich fikcję od rzeczywistości. Zanim zorientujesz się, że coś było nie tak, jest już za późno.” (Olga z Wielkiego Buka)
“Historia niezależnej kobiety, która przestała spełniać oczekiwania innych” (Laura Lee)

Zainteresowała Ciebie “Kłamczucha” ? Chcesz poznać skrywane sekrety ?

 

KONKURS !!!

Mamy dla WAS książkę do zdobycia 🙂 jednak tym razem nie będzie tak prosto 😛

W jakiej sytuacji zdarzyło Wam się skłamać ?

 

Na wiadomości od WAS czekamy do piątku, 20 kwietnia br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Książkę wygrała:

 

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl
E. Lockhart “Kłamczucha”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/klamczucha/

 

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_naszsrem_pl

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

3 KOMENTARZE

  1. Nadal z uporem maniaka okłamuję syna, że Mikołaj i Zajączek rozdają prezenty 🙂 ps. Książka w Śremskich krokusach wygląda cudownie 🙂

  2. Zdarzyło mi się skłamać przy zakupie książek ;). Powiedziałam rodzicom, że to przyszły książki z wygranej, a w rzeczywistości sama je sobie kupiłam z księgarni internetowej ;), bo miałam chęć je poznać, więc jakoś udało mi się uzbierać lewe pieniądze na małe przyjemności ;). A “Kłamczuchę” również chętnie bym przeczytała, no i w przypadku wygranej, nie musiałabym kłamać, że to kupiona :), tylko szczyciłabym się i cieszyłabym się nagrodą :). A słyszałam o niej dobre opinie, więc na taki książkowy grzeszek mam chęć z okazji wiosny ;).

  3. Skłamać zdarzyło mi się, gdy powiedziałam córce, że listonosz nic nie przyniósł. A gdy zjadła obiad i posprzątała, to dałam jej książkę, która na nią czekała w przesyłce :). I potem zaraz córki nie było, bo czytała 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.