Kolejny sukces śremskiej Siódemki

1
330

Przedszkole nr 7 “Janka Wędrowniczka” w Śremie zostało wyróżnione Certyfikatem “Zadowolonego Konsumenta”. Certyfikat “Zadowolony Konsument”, to kolejne wyróżnienie dla Przedszkola nr 7, świadczące o spełnianiu wysokich standardów z najwyższą jakością usług edukacyjnych, które przedszkole otrzymało na podstawie pozytywnych opinii dzieci i rodziców.

Organizatorem programu “Zadowolony Konsument” jest Europejskie Centrum Wspierania Marketingu. Certyfikat ten jest symbolem: uznania, zaufania i poświadczenia marki najwyższej jakości. Otrzymując to wyróżnienie, przedszkole dołączyło do najlepszych placówek oświatowych w Polsce.PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWakacyjne śniadania na świeżym powietrzu
Następny artykułWakacyjne śniadania na świeżym powietrzu i Eko Targ? Puste stoisko i joga.
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here