Kibice Warty Śrem na mecz pojadą ZA DARMO

1
604

Sporą niespodziankę przygotowała dla fanów Warty Śrem śremska firma TOTEM, która zadeklarowała swoją pomoc podczas organizacji najbliższego meczu Warciarzy. Już w najbliższą sobotę, 2 kwietnia o godzinie 17:00 piłkarze Warty Śrem zagrają z Wielkopolską Komorniki.

Kibice Warty Śrem na mecz pojadą ZA DARMO

Wszyscy, którzy będą chcieli obejrzeć zmagania śremskich piłkarzy w pojedynku z Wielkopolską Komorniki w walce o IV ligę będą mogli pojechać na Stadion Miejski w Śremie oraz z niego wrócić ZA DARMO!

Plan autobusu “WARTY ŚREM”:

Chłapowskiego I 16.25, Chłapowskiego II 16.26, Staszica I 16.28, Gostyńska I 16.29, Mickiewicza III 16.30, Mickiewicza II 16.31, Mickiewicza I 16.32, Park Miejski 16.40

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł1% podatku – czy wiesz, komu go przekażesz?
Następny artykułJak praca dostępna jest w Śremie?
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here