Granat poproszę! Sprawdź, czy wygrałaś najnowszą książkę Olgi Rudnickiej!

0
630

Kilka dni temu w księgarniach w całej Polsce pojawiła się najnowsza książka śremskiej pisarki, Olgi Rudnickiej. Nowa pozycja o tajemniczym tytule “Granat poproszę!” została wydana przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Nie masz jeszcze najnowszego dzieła Olgi Rudnickiej? Nic straconego! Specjalnie dla Was wydawnictwo Prószyński i S-ka wspólnie z portalem naszsrem.pl przygotowało zabawę, w której do wygrania jest właśnie ten pełen humoru lekki kryminał.

Co należy zrobić? Wystarczy zapisać się do naszego newslettera oraz odpowiedzieć na bardzo proste pytanie 😉

Jaki tytuł nosi debiutancka książka Olgi Rudnickiej oraz kiedy została wydana?

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż najnowszą książkę Olgi Rudnickiej wygrały następujące osoby:

Magda Józefowicz-Konieczna, Magdalena Mazurek, Katarzyna Łeńska-Szewczak, Jolanta Kołodziej oraz Aldona Kowalska

GRATULUJEMY!

Nie ma Ciebie na liście? Nic straconego! Wkrótce kolejny konkurs, w którym ponownie do wygrania będą książki Olgi Rudnickiej. Tym razem będzie to tytuł “Były sobie świnki trzy”.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: biuro@naszsrem.pl. Na odpowiedzi czekamy do końca tygodnia, czyli do 16 października do północy 😉 Wyniki zabawy pojawią się na stronie naszsrem.pl w poniedziałek , 17 października br. Regulamin na stronie: https://www.naszsrem.pl/regulamin-konkursu/

[bsa_pro_ad_space id=1]

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułInternetowy złodziej, obywatel Tunezji zatrzymany w Śremie
Następny artykułWarta Śrem inkasuje kolejne trzy punkty
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here