Firma Raben z wizytą w Przedszkolu Pod Wierzbami

0
572

Dzieci z Przedszkola Pod Wierzbami w Śremie miały niecodziennego gościa. Przybyli do nich pracownicy firmy Raben, którzy przybliżyli dzieciom pracę sektora transportowego oraz pracę kierowców. Wykorzystując obecność zawodowych kierowców, najmłodsi mogli przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa podczas poruszania się w ruchu ulicznym oraz na drodze.

Chyba największą frajdą dla dzieciaków była możliwość obejrzenia z bliska samochodu dostawczego marki Mercedes. Całe spotkanie mogło się odbyć dzięki zaangażowaniu rodziców jednego z przedszkolaków – Wojtka Jahnsa.

Firma Raben z wizytą w Przedszkolu Pod Wierzbami

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 11 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier i Rumunii. 19 kwietnia 2016r. klasy I LA, I LB oraz grupa spedytorów z klasy I SI śremskiego EKONOMIKA wzięła udział w Dniu Przedsiębiorczości w Grupie Raben w Gądkach (Raben Transport).

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here