Dzieci z Przedszkola im Janka Wędrowniczka poznawały historię Śremu

0
529

Patriotyzm lokalny to podstawa naszej tożsamości i poczucia przynależności. Wiedzą o tym już przedszkolaki, z grupy Modraki z Przedszkola nr 7 Janka Wędrowniczka w Śremie, które w tym tygodniu zgłębiły wiedzę dotyczącą naszej małej ojczyzny czyli miasta, w którym żyjemy.

Dzieci z Przedszkola im Janka Wędrowniczka poznawały historię Śremu
reklama

Dzieci poznały historię Śremu, jego zabytki i ważne instytucje. Zdjęcia, rysunki i pamiątki zgromadziły w specjalnym albumie, do którego będą mogły sięgać jeszcze długo . To bardzo ważne, by dzieci już od najmłodszych lat poznawały historię swojego miasta. Dzięki starym fotografiom i interesującym opowiadaniom mogą zaciekawić się historią miasta rodzinnego.

Dorota Józefiak, Przedszkole im Janka Wędrowniczka w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDzień matematyki w śremskim EKONOMIE
Następny artykułGergo Lovrencsics kibicuje Warcie Śrem
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here