Dwa agresywne psy w Małachowie. Właścicielka bez wyobraźni.

0
270

Policjanci prewencji skierują wniosek o ukaranie mieszkanki gminy Dolsk, która nie zachowała środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt. Dwa duże psy, należące do kobiety, biegały po Małachowie i były agresywne.

7 października br., około godz. 13.35, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że po Małachowie biegają dwa duże psy i mieszkanka tej miejscowości nie może dostać się do swojego domu.

Sprawą zajęli się dzielnicowi z Rewiru w Książu Wlkp., którzy natychmiast udali się na miejsce.

Z ustaleń mundurowych wynika, że mieszkanka Małachowa udała się na zakupy do miejscowego sklepu i nie mogła wrócić do swojego domu, bowiem w rejonie jej posesji biegały dwa duże psy – bokser i pies podobny do owczarka niemieckiego. Zwierzęta były agresywne, kiedy kobietę przywiózł do domu jej syn. Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło i na szczęście nic nikomu się nie stało.

Policjanci ustalili do kogo należą czworonogi i skontaktowali się z ich właścicielką. Okazało się, że dzielnicowi już wcześniej, nie raz, interweniowali w Małachowie w związku z tym, że ta sama mieszkanka gminy Dolsk nie zachowywała środków ostrożności przy trzymaniu psów. Interwencje kończyły się postępowaniem mandatowym. Tym razem sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSporty Walki Gostyń gościnnie w Śremie
Następny artykułBieg Aktywny Ekonom 3 – Biegniemy dla Szymona (program imprezy)
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here