Do Śremu przyjedzie Flott Cascaders Team – jeden z najlepszych teamów kaskaderskich

0
233

Już w najbliższy czwartek w Śremie swoje show pokaże Flott Cascaders Team. Jest to w tej chwili jeden z najlepszych teamów kaskaderskich w Europie.

Pokaz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Śremie 23 lipca br. o godz. 19.00. Bilety: 30,- i 20,-(do lat 12) – kasa czynna na godzinę przed imprezą na miejscu.

Do Śremu przyjedzie Flott Cascaders Team   jeden z najlepszych teamów kaskaderskich
Do Śremu przyjedzie Flott Cascaders Team – jeden z najlepszych teamów kaskaderskich

…z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, obecnie najbardziej uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli.

Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji.

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

Do Śremu przyjedzie Flott Cascaders Team   jeden z najlepszych teamów kaskaderskich
Do Śremu przyjedzie Flott Cascaders Team – jeden z najlepszych teamów kaskaderskich

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych Bonda – Casino Royale i Quantum of Solace.

Flott Cascaders Team to opowieść o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia… Którzy umiejśtności zawodowe “przepocili” w sztukę, poświęcając każdą wolna chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła.

Będzie to opowieść o Współczesnych Gladiatorach, o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości… urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną…

O ustanawianiu rekordów świata – odnotowanych w Księdze Guinessa – wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu Najlepszego Teamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych.

FMX Show (Freestyle Motocross)

Skoki na wysokość 12 metrów, karkołomne, niezwykle ryzykowne i akrobatyczne ewolucje na motocyklu. Znane z serii Red Bull pokazy niebezpiecznych skoków to kolejny element pokazu Flott Cascaders Team.

Na ponad 100 minut wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów…

To jedyna niepowtarzalna, okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crosowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały… witamy w atmosferze Coloseum.

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:

12 FMX Show

13 jazda samochodami na dwóch kołach

13 manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi

14 skoki nad rzędem aut; samochodem, motocyklem, quadem

15 wyścigi rzymskie

16 przejazdy przez płonące ściany

17 jazda z płonącym człowiekiem

18 amerykańskie Monster Track

19 strzał do pędzącego samochodu z bazooki !!!

Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją role. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać.

Koordynator Alfréd Šmíd

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZaginęła Anna Maria Schiller
Następny artykułPodsumowanie I turnusu półkolonii Wakacje z Wartą
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here