Czarny Punkt Wodny w Jarosławkach

1
455

Pierwszy w powiecie śremskim „CZARNY PUNKT WODNY” ma ostrzegać amatorów kąpieli przed niebezpiecznym miejscem. Taki punkt od poniedziałku 13 lipca 2015 roku znajduje się przy Jeziorze Jarosławskim na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Jarosławkach.

Czarny Punkt Wodny w Jarosławkach
Czarny Punkt Wodny

Tablica o takiej treści wraz ze znakiem graficznym została umieszczona przy pomoście jeziora w Jarosławkach, gdzie w latach poprzednich dochodziło do tragicznych utonięć. Czarno – żółta tablica ma być przestrogą dla wypoczywających, którzy chcą korzystać z kąpieli. Chcemy odwołać się do rozsądku wypoczywających i zwrócić ich uwagę na to aby nie wchodzili do wody po spożyciu alkoholu i wzajemnie zwracali uwagę na siebie.

Krzysztof Tomaszewski, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułO czym pamiętać przy dopasowywaniu krzesła do kuchni i jadalni
Następny artykułZaginęła Anna Maria Schiller
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here