Były sobie świnki trzy – Najnowsza książka śremskiej pisarki Olgi Rudnickiej

2
389

Dokładnie wczoraj, 15 marca br. premierę miała najnowsza książka śremskiej pisarki Olgi Rudnickiej pt. “Były sobie świnki trzy”. Poprzednia książka “Diabli nadali” została wydana ok. 6 miesięcy temu. Książka wydawnictwa Prószyński i S-ka można już kpić w księgarniach w całej Polsce.
 

Bycie żoną swojego męża ma pewne zalety – pełne konto i nadmiar wolnego czasu. W zamian wystarczy tylko pilnować, by mąż nie zapominał, dzięki komu żyje pełnią szczęścia. Układ działa jak w zegarku, ale do czasu… Jolka, Martusia i Kama pewnego dnia odkrywają, że w metryce lat im przybywa, nie ubywa, pojawiają się kurze łapki, dodatkowe kilogramy, a w życiu ich mężów inne kobiety.
Przyjaciółki postanawiają zmienić swój stan cywilny, zanim zrobią to ich mężowie. Tylko te nieszczęsne intercyzy…
W tej sytuacji można zrobić tylko jedno. Zostać bogatą wdową.
Żeby to tylko było takie proste…

Były sobie świnki trzy   Najnowsza książka śremskiej pisarki Olgi Rudnickiej
Były sobie świnki trzy – Najnowsza książka śremskiej pisarki Olgi Rudnickiej

Olga Rudnicka (ur. 1988 r.) – autorka poczytnych powieści kryminalnych takich jak „Natalii 5”, „Zacisze 13”, „Fartowny pech”, „Diabli nadali” i innych, asystentka osób niepełnosprawnych. Kocha podróże, góry, zwierzęta, a nie znosi gotowania, prasowania i hipokryzji. Silnie związana ze Śremem, swoim miastem rodzinnym, i nie zamierza tego zmieniać. Jej powieści cenione są za humor, wartką akcję, błyskotliwe intrygi i bohaterów, których można pokochać lub znienawidzić, ale z pewnością nie można przejść obok nich obojętnie.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here