Boisko do Beach Soccer w Śremie już gotowe

3
766

Boisko do Beach Soccer w Śremie już jest rozstawione i gotowe na przyjęcie zawodników. Niestety organizatorzy walczą z pogodą. Jak poinformował nas Krzysztof Lewandowski (Śremski Sport):

“(…)meteogramy nam nie sprzyjają, pogoda nie zapowiada się najlepiej. Jak na razie nie zamierzamy odwoływać zawodów ponieważ zapowiadane burze miały być przelotne.Z kolei jeżeli będzie padać a deszcz miałby przeszkadzać w przeprowadzeniu wszystkich meczy oraz zawodów na street workout będziemy musieli je przenieść .Informacje będziemy podawać na bieżąco.

W razie pytań, proszę się kontaktować pod numerem telefonu 887 888 214.(…)”

Trzymamy kciuki za pomyślną organizację zawodów, gdyż zapowiadają się niezwykle ciekawie. Przypomnijmy, iż współorganizatorami imprezy są Śremski Sport oraz Śremski Klub Sportowy Warta. Fundatorem nagród jest sklep sportowy Strefa Sport.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLechia kolejnym rywalem Mistrza Polski
Następny artykułKS 1920 Mosina pierwszym przeciwnikiem piłkarzy Warty Śrem w nowym sezonie
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here