Szermierze Warty Śrem wystąpili podczas jednego z największych turniejów na świecie

0

Zawodnicy sekcji szermierczej Warty Śrem wystąpili podczas jednego z największych turniejów organizowanych na świecie w tej kategorii wiekowej – Challenge Wratislavia.

Z siedmiu zawodniczek i zawodników reprezentujących Śremski Klub Sportowy Warta, tylko Wiktoria Mieszała przeszła przez walki eliminacyjne w szpadzie i florecie.

Jednak pierwsza walka pucharowa w szpadzie okazała się ostatnią w tym turnieju, choć była bardzo wyrównana. Po 9 minutach regulaminowego czasu było 10 : 10.

Sędzia zrobił losowanie które wygrała Wiktoria i rozpoczął dodatkową minutę która miała wyłonić zwyciężczynię( dodajmy że jeśli zawodniczki nie zadałyby trafienia to dzięki zwycięskiemu losowaniu wygrała by Wiktoria) od 50 sekundy Wiktoria nie wiadomo dlaczego zaczęła się cofać i niebezpiecznie zbliżać się do końca planszy której przekroczenie groziło karnym trafieniem. Zaczęliśmy krzyczeć Wicia do przodu bo wyjdziesz z planszy, jednak Wiktoria robiła swoje i nadal się cofała i 4 sekundy przed końcem walki przekroczyła linię końcową i było po walce.

ŚKS Warta Śrem – szermierka

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDzień Talentów w Przedszkolu Pod Wierzbami
Następny artykułMarek Skorczyk najlepszym zawodnikiem Otwartych Mistrzostw Poznania w boksie

Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here