
Areszt Śledczy w Śremie zostanie planem filmowym!

Sprzedany kilka miesięcy temu budynek po dawnym areszcie śledczym w Śremie zostanie zmieniony w plan filmowy.
Czy Śrem będzie podziwiany przez całą Polską, a może i dalej ? „Wszystko na to wskazuje, że w najbliższych dniach w Śremie będą kręcone dalsze losy pobytu w więzieniu jednego z bohaterów, który występował w filmie „Dług”. Tytuł nowego filmu to „Mój dług” 😉„
W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie z producentem filmowym Bogusławem Job, wieńczące ustalenia co do realizacji zdjęć do filmu „Mój dług”, którego reżyserem jest Denis Delic.
O wszystkich perypetiach ze sprzedażą tego słynnego budynku pisaliśmy kilka razy.
Mieszkania, hotel, czy nowa galeria handlowa w Śremie? Areszt śledczy na sprzedaż
Zobaczymy z czasem, jak cała historia się zakończy…
Odkryj więcej z naszsrem.pl - nie przegap tego, co ważne
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.
![Srebrny sukces śremskiej orkiestry na międzynarodowym festiwalu [Zdjęcia] 2 Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie / fot.: Jolanta Mikołajczak](https://naszsrem.pl/wp-content/uploads/2026/06/PXL_20260606_143124589.PORTRAIT-scaled.webp)

![Boże Ciało w parafii Najświętszego Serca Jezusa w Śremie [ZDJĘCIA] 4 IMG 7877 scaled](https://naszsrem.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_7877-scaled.webp)



