6 stycznia po raz piąty w Śremie Orszak Trzech Króli

0
443

6 stycznia 2016 r. już po raz piąty odbędzie się w Śremie Orszak Trzech Króli! Orszak wyruszy spod parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa (Jeziorany). Po kilkudziesięciu minutach dotrze do Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury. Po drodze będą pojawiali się bohaterowie biblijnej historii związanej z narodzeniem Chrystusa. Aktorami w głównej mierze będą uczniowie Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury w Śremie

Uroczystość rozpocznie się o godz.12:00.

Orszak Trzech Króli to największe uliczne jasełka na świecie. Co roku uczestniczą w nich setki, a nawet tysiące osób. Śrem był jednym z pierwszych miast, w których organizowano tego typu korowody w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. I Ty razem z Trzema Królami wybierz się do Betlejem!!!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułIdealny czas na zajście w ciążę
Następny artykułDużo zabawy, dużo sportowej rywalizacji podczas piłkarskiego turnieju Sandbud Cup
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here