5. Mróz Śrem Półmaratonu: Tylko do jutra niższa opłata startowa!

0
399

5. Mróz Śrem Półmaraton startuje 11 czerwca w Śremie, a niższa opłata startowa wynosi 60 zł i obowiązuje tylko do jutra, do 19 maja. Na listę startową do tej pory wpisało się ponad 500 zawodników z całej Polski.

Start tegorocznego półmaratonu odbędzie się o godzinie 9:00, liczba miejsc jest ograniczona, wynosi 950 i gwarantuje wszystkim zawodnikom swobodę podczas zawodów, a jednocześnie daje poczuć ducha rywalizacji i dobrej zabawy.

Zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił na 5. Mróz Śrem Półmaraton – formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Wszelkie informacje dotyczące 5. Mróz Śrem Półmaratonu znaleźć można na stronie internetowej imprezy: www.polmaraton.srem.pl

5. Mróz Śrem Półmaratonu: Tylko do jutra niższa opłata startowa!
Trasa 5 Śrem Półmaratonu

Dokładny opis trasy Śrem Półmaraton 2016:

Start ŚREM PÓŁMARATON zlokalizowany jest na ulicy Wojska Polskiego w Śremie. Pierwszy odcinek trasy Półmaratonu wiedzie wzdłuż ul. Wojska Polskiego, po czym skręca w lewo w ul. Jana Kilińskiego do Ronda im. Jana Pawła II. Trasa biegu przebiega na tym odcinku przy Miejskim Parku Ekologicznym im. Włodzimierza Puchalskiego – ulubionego miejsca treningowego śremskich biegaczy. Na rondzie trasa biegu skręca w prawo w Aleję Solidarności, a następnie w lewo w ul. Grottgera, dalej skręcając w lewo w ul. Chełmońskiego, która wyprowadza dalszą część trasy poza miasto. Kolejny odcinek trasy prowadzi oznakowanym szklakiem turystycznym („Śladami Józefa Wybickiego”) i wiedzie do miejscowości o nazwie Gaj, gdzie trasa skręca w prawo. Kolejnym punktem na trasie Półmaratonu jest duża wieś o nazwie Krzyżanowo.Z Krzyżanowa trasa biegu drogą asfaltową prowadzi do wioski Błociszewo. Pokonując pętlę Gaj – Krzyżanowo – Błociszewo trasa powraca do miasta ponownie ul. Chełmońskiego, Grottgera, Aleją Solidarności, Kilińskiego, do mety na ul. Wojska Polskiego.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNarkotykowy duet w rękach śremskiej Policji
Następny artykułPrzedszkole Janka Wędrowniczka otrzymało dotację z Fundacji mBanku
Rodowity śremian, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here