Gdzie najlepiej zamieszkać pod Poznaniem?

Coraz więcej osób chętnie przeprowadza się z Poznania do okolicznych, mniejszych miejscowości. Jednym z powodów takiego postępowania są po prostu niższe ceny nieruchomości pod miastem. Nie jest to jednak jedyna przyczyna. Brak korków, czystsze powietrze i wolniejsze tempo życia to powody, dla których warto zamieszkać pod Poznaniem. Jaką lokalizację najlepiej wybrać w tym celu? Podpowiadamy!

Atrakcyjne mieszkania pod miastem? Poznaj Murowaną Goślinę!

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym odpoczniesz od miejskiego hałasu, tłoku oraz korków na ulicach, zamieszkaj w spokojnej, a zarazem położonej blisko miasta miejscowości pod Poznaniem! Wybierając taką lokalizację, możesz zyskać nie tylko mieszkanie w zacisznej okolicy, ale również spore oszczędności. Nie ulega wątpliwości, że nieruchomości położone pod miastem są zdecydowanie tańsze, niż mieszkania zlokalizowane w samym Poznaniu. 

Gdzie najlepiej szukać nieruchomości pod Poznaniem? Odpowiedź na to pytanie w pewnej mierze zależy od osobistych preferencji oraz potrzeb. Istnieją jednak uniwersalne czynniki które sprawiają, że niektóre lokalizacje są chętniej wybierane, niż inne. Do takich lokalizacji należy Murowana Goślina. Co wyróżnia tą niewielką miejscowość? Jest ona położona blisko Poznania, a jednocześnie zapewnia spokój i sielską atmosferę, których próżno szukać w dużym mieście. Okolica czaruje naturalnym pięknem przyrody – Murowaną Goślinę otacza Park Krajobrazowy Zielonka i rezerwat Śnieżycowy Jar.

Dlaczego mieszkania w Murowanej Goślinie to dobry wybór?

Murowana Goślina to bardzo dobrze rozwinięte pod względem infrastruktury, a przy tym spokojne i pełne uroku miasto. Przyjazna atmosfera i spokojny rytm życia to jedne z czynników które wpływają na to, że tu po prostu dobrze się mieszka. Murowana Goślina jest niewielkim miastem, ale pomimo tego zapewnia wysoki komfort życia. Na miejscu znajdziesz liczne sklepy oraz punkty usługowe, dzięki którym szybko załatwisz codzienne sprawunki. 

Obecnie w Murowanej Goślinie realizowane są nowoczesne inwestycje mieszkaniowe, dzięki którym osoby planujące zakup nowej nieruchomości, łatwo mogą tu znaleźć coś dla siebie. Inwestycjami, które zasługują na szczególną uwagę, są osiedla Pogodna oraz Stolarska, które są realizowane przez cenionego na rynku nieruchomości dewelopera – Linea. 

Dlaczego warto zwrócić uwagę na te właśnie nieruchomości? Przede wszystkim, są to kompleksowe osiedla, zaprojektowane z myślą o jak najwyższym komforcie ich mieszkańców. Zlokalizowane na obrzeżach miasta, pozwalają cieszyć się błogim spokojem i pięknymi widokami z okien. Możesz cieszyć się bliskością natury na co dzień, jednocześnie nie tracąc kontaktu z miastem. 

Uczysz się lub pracujesz w Poznaniu? A może często odwiedzasz Poznań, aby spotkać się ze znajomymi i np. odwiedzić dobrą restaurację lub pójść na nowy film do kina. Mieszkania Murowana Goślina – murowana.com.pl są bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem. W odległości zaledwie kilkuminutowego spaceru znajduje się przystanek PKP Przebędowo, skąd do centrum Poznania dojedziesz w zaledwie 25 minut! Jeśli poruszasz się samochodem, masz do wyboru dwie drogi do Poznania – drogę wojewódzką 196 prowadzącą przez Czerwonak bądź alternatywą drogę przez Biedrusko.

Mieszkania Murowana Goślina dla studentów, dla par i dla rodzin

Osiedla Stolarska i Pogodna w Murowanej Goślinie odpowiadają na bardzo zróżnicowane oczekiwania. Realizowane są tutaj aż cztery różne typy budynków – Logo, Quattro, Villa i Opti. W zakres oferty wchodzą mieszkania 1,2,3 lub 4 pokojowe. Każde z nich posiada własny balkon lub ogród, w zależności od tego, czy znajduje się na piętrze, czy też na parterze.

Nowoczesne mieszkania Murowana Goślina od Linea to propozycja skierowana do studentów, singli, rodzin, jak również dla osób starszych, którym zależy na wygodzie i spokoju.  Bez względu na to, czy poszukujesz taniej i komfortowej kawalerki, czy też przestronnego, dwupoziomowego mieszkania z ogrodem, oferta mieszkaniowa Linea spełni Twoje oczekiwania!

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.