Skazany i poszukiwany listem gończym 37-letni śremianin został zatrzymany

Śremscy kryminalni na terenie Śremu zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 37-letni śremianin, wcześniej notowany za rozbój i rozprowadzanie narkotyków, tym razem skazany został przez sąd za znieważenie interweniujących policjantów i najbliższe cztery miesiące spędzi w więzieniu.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie namierzyli i w miniony wtorek, 5 lipca, zatrzymali 37-letniego śremianina poszukiwanego na podstawie listu gończego, który wydany został przez sąd.

37-latek, wcześniej notowany za rozbój i rozprowadzanie narkotyków, tym razem skazany został za znieważenie interweniujących policjantów. Najpierw, sąd orzekł wobec niego karę ograniczenia wolności poprzez prace na cele społeczne. Śremianin uchylał się od tej kary i w tej sytuacji sąd zamienił ją na karę bezwzględnego pozbawienia wolności w wymiarze 120 dni. Skazany nie zgłaszał się także do aresztu, dlatego sąd wydał za nim nakaz doprowadzenia. Mężczyzna jednak ukrywał się i ostatecznie, pod koniec czerwca tego roku, sąd zarządził poszukiwania listem gończym.

Teraz, najbliższe cztery miesiące 37-latek spędzi w więzieniu.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.