Wakacje na sportowo z Śremskim Sportem

Śremski Sport przygotował dla Was ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych, podczas zbliżających się wakacji! Szczegóły poszczególnych wydarzeń akcji “Wakacje na sportowo 2022” znajdą Państwo poniżej więc zapraszamy do lektury.

Wydarzenia sportowo – rekreacyjne – Organizowane na plaży miejskiej i nie tylko.

 • 02.07.2022 – BEACH SOCCER – W lipcu na plaży miejskiej zorganizujemy turniej plażowej piłki nożnej pn. Beach Soccer 2022. Mecze rozgrywane będą w kategoriach dzieci i dorosłych, w systemie każdy z każdym. Czołowe zespoły turnieju w kategorii open uhonorowane zostaną pucharami Burmistrza Śremu, oraz otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów wydarzenia,
 • 29.07.2022 – KINO PLENEROWE – W godzinach wieczornych w klimatycznych okolicznościach placu do imprez plenerowych za obiektem sportowym przy ulicy Staszica 1A  na wygodnych leżakach lub krzesłach będziecie mogli obejrzeć polską komedię wyświetlaną przez ekipę Śremskiego Ośrodka Kultury,
 • 30.07.2022 –  NOCNA SIATKÓWKA PLAŻOWA – Z końcem lipca w Śremie rozegrany zostanie nocny Turniej Siatkówki Plażowej o puchary Burmistrza Śremu, który rozpocznie się w godzinach wieczornych przy popularnym „Grzybku” na plaży miejskiej.
 • 07.08.2022 – SPŁYW KAJAKOWY – Na początku sierpnia zorganizowany zostanie spływ kajakowy rzeką Wartą na trasie Nowe Miasto – Śrem. Długość trasy spływu to około 34 km. Śremski Sport zapewni pełną obsługę techniczną czyli wypożyczenie i transport kajaków z kapokami oraz przewóz uczestników do Nowego Miasta.. Ponadto nad uczestnikami czuwać będą ratownicy wodni, płetwonurkowie, ratownicy medyczni oraz komandor spływu.
 • 21.08.2022 – BEACH RUGBY – Pod koniec sierpnia w Śremie zorganizujemy cykliczny już turniej w Beach Rugby o puchar Burmistrza Śremu na plaży miejskiej.
 • 10.09.2022 – KONCERT NA PLACU! – Na początku września odbędzie się koncert zespołu Camping Hill. Podczas wydarzenia catering w formie grillowo – piknikowej zapewni Strefa Smaku -Stare Kasyno. Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszego obiektu i rozpoczęcia nowego sezonu sportowego przy muzyce, ognisku i grillowanej kiełbasce. Szczegóły wydarzenia już wkrótce.

TRENINGI PLENEROWE – zapraszamy na otwarte darmowe treningi fitness – mieszkańcy miasta będą mieli okazję poćwiczyć na świeżym powietrzu. Darmowe treningi w plenerze odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 10:00, na placu za obiektem sportowym przy ul. Staszica 1a (basenu). Treningi Jogi z Anią oraz fitness z Martą. Poniżej podajemy terminy spotkań:

 • CZERWIEC – 26
 • LIPIEC – 03, 10, 17, 24, 31,
 • SIERPIEŃ – 07, 14, 21, 28,0

TRENINGI SPORTÓW WALKI – W lipcu i sierpniu zorganizowane zostaną otwarte darmowe treningi boksu oraz kickboxingu – mieszkańcy miasta będą mieli okazję zapoznać się z podstawami uderzanych sportów walki. Darmowe treningi odbywać się będą w salce Strefy Walki Śremski Sport w wybrane dni wakacji. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie www oraz na facebooku STREFY WALKI!

TENIS STOŁOWY – Przez całe lato udostępnimy dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia nieodpłatnie usługę jaką jest tenis stołowy. Jest to bardzo wszechstronna dyscyplina sportu. Niektórzy sądzą, że na „ping-pongu” nie można się zmęczyć! Nic bardziej mylnego! To jedna z najszybszych gier na świecie. Rezerwacji dokonujemy w kasie obiektu Śremskiego Sportu. Korzystanie zgodnie z regulaminem obiektu sportowego.

 • Koniec czerwca, lipiec i sierpień.

Zajęcia sportowe będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską Śremskiego Sportu. Dla najlepszych drużyn w turniejach przewidziane są upominki. Warunkiem uczestnictwa dla osób niepełnoletnich będzie przedłożenie zgody rodziców bądź opiekunów prawnych na udział w zajęciach. Regulaminy poszczególnych wydarzeń dostępne będą na stronie www.sremskisport.pl

Akcja współfinansowana ze środków budżetowych Gminy Śrem.

Śremski Sport zaprasza do aktywnego spędzania wakacji! W razie pytań dotyczących akcji zapraszamy do kontaktu pod numerem 61 22 28 680 lub bok@sremskisport.pl

* w przypadku złych warunków atmosferycznych (deszcz) lub w wyjątkowych sytuacjach wysokich temperatur wydarzenia mogą zostać odwołane lub przeniesione na inny termin o czym Śremski Sport niezwłocznie poinformuje na ich stronie www oraz na profilu facebook.

Ponadto Śremski Sport przypomina, że w ramach akcji Rajdy rowerowe ze Śremskim Sportem mamy okazję zwiedzać okolice na dwóch kółkach – celem rajdów organizowanych przez Śremski Sport i współfinansowanych przez Gminę Śrem jest propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym oraz zdrowego trybu życia, a także propagowanie zasad ruchu drogowego wśród dzieci i młodzieży. Śremski Sport serdecznie zaprasza całe rodziny do wzięcia udziału w rajdach rowerowych. Terminy pozostałych rajdów podajemy poniżej:

 • Rajd Rowerowy – 25.06.2022 r. – kierunek Kórnik,
 • Rajd Rowerowy – 09.07.2022 r. – kierunek Książ Wlkp.,
 • Rajd Rowerowy – 23.07.2022 r. – kierunek Koszuty,
 • Rajd Rowerowy – 06.08.2022 r. – kierunek Racot,
 • Rajd Rowerowy – 20.08.2022 r. – kierunek Mosina,
 • Rajd Rowerowy – 03.09.2022 r. – kierunek Zwola,
 • Rajd Rowerowy – 17.09.2022 r. – kierunek Krajkowo,

Materiał dzięki uprzejmości Śremskiego Sportu.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.