Policja
|

Poszukiwani na podstawie listów gończych zatrzymani!

Śremscy kryminalni zatrzymali kolejne, dwie osoby poszukiwane na podstawie listów gończych. Teraz, 23-latek skazany za oszustwo najbliższe pięć miesięcy spędzi w więzieniu. Natomiast, 21-letnia śremianka oskarżona o przestępstwa narkotykowe trafiła do aresztu, aby można było z jej udziałem wykonać czynności procesowe.

30 maja br. policjanci z Wydziału Kryminalnego na terenie wioski w gminie Śrem zatrzymali 23-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez sąd. Młody mężczyzna skazany został za oszustwo na karę związaną z pracami społecznymi. Skazany nie stawiał się, aby odbyć karę i w tej sytuacji sąd zamienił ją na karę bezwzględnego pozbawienia wolności w wymiarze 150 dni. 23-latek nie zgłaszał się także do aresztu, dlatego w maju tego roku sąd wydał za nim list gończy.

25 maja br. śremscy kryminalni na terenie Leszna zatrzymali 21-letnią mieszkankę Śremu poszukiwaną na podstawie listu gończego, który wydany został przez sąd w Poznaniu. Młoda kobieta oskarżona o przestępstwa narkotykowe nie stawiała się do sądu pomimo licznych wezwań. W tych okolicznościach sąd wydał za nią list gończy i orzekł areszt tymczasowy, aby można było z jej udziałem wykonać czynności procesowe.

Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.