|

Dni Gostynia 2022: Cleo, Roksana Węgiel i Sylwia Grzeszczak [ZAPROSZENIE]

Scenę podczas Dni Gostynia 2022 w dniach 27-29 maja, która tradycyjnie stanie na gostyńskim kartodromie, opanują kobiety.

Impreza rozpocznie się w piątek 27 maja, ten wieczór zdominuje Cleo. Artystka stworzyła wiele hitów, do największych zaliczają się “Za krokiem krok”, “Łowcy gwiazd” i “Dom”. Następnie scenę przejmie Fat Beat DJ’s Team, który rozkręci imprezę klubową.

Sobota rozpocznie się od prezentacji lokalnych artystów. Na scenie pojawią się gostyńskie grupy taneczne oraz miejscowi muzycy. O godz. 19 sceną zawładnie zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids (2018), 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2018) oraz 3. edycji programu tanecznego Dance Dance Dance (2021) – Roksana Węgiel.

Około godz. 21 na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami, m.in. “Małe rzeczy”, “Sen o przyszłości”, “Pożyczony”, “Księżniczka” i “Tamta dziewczyna”, które zajęły 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Sobotę także zakończy się imprezą taneczną w rytmach disco.

Niedziela to już dzień zdecydowanie spokojniejszy, ale pełen zabawy poświęcony najmłodszym, Na kartodromie od piątku będzie stacjonował lunapark, który dostępny będzie również w niedzielę. W programie będą animacje, zabawy, zajęcia plastyczne i kolorowa niespodzianka w sercu naszego miasta.

Gostyński Ośrodek Kultury “HUTNIK”

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.