Turniej w Welbarku i Pile już w najbliższy weekend

W najbliższy weekend Mistrzostwa Wielkopolski w Pile w wyższych kategoriach wiekowych – Junior i Senior, gdzie zaprezentuje się trzech naszych zawodników oraz turniej w Welbarku gdzie trener Patryk Klupś zabiera trzech młodych adeptów pięściarstwa.

Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile, WOZB oraz klub Sporty Walki PIła będzie organizatorem kolejnej sportowej imprezy bokserskiej.

„Tym razem w sobotę i w niedzielę zostaną rozegrane Mistrzostwa Wielkopolski w boksie olimpijskim kategorii senior i junior! Współorganizatorem zawodów jest klub Sokół Piła.

Zapraszamy wszystkich kibiców do powiatowej hali sportowej w Pile przy ulicy Wincentego Pola 11! W Sobotę 26.03 – start walk godzina 18.00, W niedzielę 27.03 – oficjalne rozpoczęcie i walki finałowe o godz. 11.00! Wstęp jest oczywiście darmowy!” – zaprasza klub Sporty Walki Piła

Zawodnicy ŚKB odpoczną dopiero w Święta Wielkanocne ponieważ na początku kwietnia biorą udział jeszcze w dwóch zgrupowaniach sparingowe – jedno w Lubiniu 1.04.2022 a drugie w Jakuszycach 07-10.03.22.

Materiał dzięki uprzejmości Boks Śrem.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.