Śremscy policjanci apelują o rozwagę w Sylwestra i Nowy Rok

Podczas minionego, świątecznego weekendu dominowały interwencje związane z konfliktami rodzinnymi. Na terenie powiatu śremskiego nie odnotowaliśmy żadnego zdarzenia drogowego ani kierowców pod wpływem alkoholu. Przed nami Sylwester …

W okresie od 24 do 26 grudnia br. śremscy policjanci podejmowali czynności w bardzo różnych sprawach. Jak zwykle, w tym okresie, dominowały interwencje w związku z konfliktami i nieporozumieniami rodzinnymi. Przez te trzy świąteczne dni nie odnotowaliśmy żadnego zdarzenia drogowego ani też kierowców pod wpływem alkoholu.

Przed nami Sylwester. Wszystkim życzymy dobrej zabawy, w dobrych humorach i tylko pozytywnych emocji. Oby nadmiar alkoholu nie doprowadził do nieszczęśliwych zdarzeń, niepotrzebnych kłótni i zwad.

UWAGA! – Jeżeli będziesz kierowcą po sylwestrowej imprezie, to koniecznie baw się bez alkoholu! Przypominamy, że nieodpłatnie można zbadać swój stan trzeźwości w jednostkach Policji. Osoby, które będą  miały wątpliwości co do stanu swojej trzeźwości zapraszamy również do Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Zwracamy też uwagę na zagrożenia związane ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Po typowo zimowych świętach, ze śniegiem i niską temperaturą, synoptycy od jutra zapowiadają znaczące ocieplenie. Może pojawić się deszcz, który przejściowo będzie marznący. Tak więc miejscami warunki na drogach mogą być trudne.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.