Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Śremie włączyli się w akcję charytatywną dla dzieci

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Śremie włączyli się w akcję charytatywną pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja” i przygotowali prezenty dla dzieci objętych wsparciem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, które w listach napisały o czym marzą.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie, po raz dziewiąty, zorganizowało akcję charytatywną pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”. Celem akcji jest uszczęśliwienie dzieci objętych wsparciem PCPR-u poprzez podarowanie im prezentów, o których marzą.

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak, wzorem minionych lat, postanowił wesprzeć szczytną akcję PCPR-u i do śremskiej jednostki wpłynęły listy do Św. Mikołaja, w których Julka, Amelka, Alicja, Wojtuś, Martynka, Laura i Jakub napisali lub narysowali to, o czym marzą.

Dzięki ofiarności policjantów oraz pracowników cywilnych udało się spełnić marzenia aż siedmiorga dzieci.  Za zebrane pieniądze kupiono piękne prezenty, które dziś, 17 grudnia, policjanci dostarczyli do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Jak zapowiadają organizatorzy, prezenty zostaną przekazane przez pracowników PCPR-u bezpośrednio do domu każdego dziecka.

Wszystkim dzieciom życzymy pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Aby każdy maluch dostał od Gwiazdora to, co go ucieszy i wywoła szczery uśmiech na jego twarzy. Mimo tego, że prezenty w te Święta nie są najważniejsze, to każde dziecko odbiera Święta Bożego Narodzenia także przez pryzmat upominków, które otrzyma. Dlatego bardzo się cieszymy, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do szczytnej akcji PCPR-u.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.