Sylwestrowe Party z Wujkiem Ogórkiem

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na wydarzenie, jakiego w Śremie jeszcze nie było! 30 grudnia, w przeddzień Sylwestra zaprasza dzieci wraz z rodzicami na koncert w wykonaniu Wujka Ogórka.

Kolorowa, sylwestrowa scenografia oraz wesołe i taneczne rytmy muzyczne piosenek Wujka Ogórka z pewnością porwą do tańca niejednego malucha i opiekuna. To właśnie razem ze Śremskim Ośrodkiem Kultury i Wujkiem Ogórkiem będziecie mieli okazję poczuć klimat nadchodzącego sylwestra. Będzie kolorowo, muzycznie i baaaaaardzo sylwestrowo!!!!!

Wujek Ogórek, czyli Przemysław Urbaniak, to poznański artysta zajmujący się muzyczną animacją dzieci. Na co dzień pracuje w kilkunastu placówkach wczesnoszkolnych jako instruktor wokalno-teatralny. Pisze piosenki dla dzieci, które zebrał w kilka płyt: „Piosenki Wujka Ogórka” (2018), „Bajki Wujka Ogórka” (2019) oraz „Podróże Wujka Ogórka” (2020). Nagrał także w 2018 roku mini album z autorskimi piosenkami bożonarodzeniowymi „Kolory Świąt” oraz w 2021 roku mini album o „Wesołym mrówkojadzie”. W świecie dziecięcym artysta odnajduje się bardzo dobrze, a jego piosenki zawierają nie tylko elementy zabawy, ale także ważnych wartości edukacyjnych. Wujek Ogórek dużą wagę przykłada do dbania o naturę, z której czerpie inspiracje do piosenek. W końcu dzięki niej powstał „Ptaszek na gałęzi”, „Dziki zachód” i „Wesoły mrówkojad”.

Koncert odbędzie się w czwartek 30 grudnia o godz. 17:00 w Kinoteatrze Słonko.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia:

Jednocześnie informujemy, że ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne – opiekun nie ma możliwości wzięcia dziecka na kolana, co za tym idzie każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest posiadać odrębny bilet.

W wyniku zmiany obostrzeń na inne niż obecnie obowiązujące, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu koncertu.

Wszystkie nasze wydarzenia organizujemy zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, z zachowaniem wymogów sanitarnych. W celu sprawnej obsługi imprez, tych z Państwa, którzy posiadają paszporty covidowe lub zaświadczenia o szczepieniu, prosimy o ich przygotowanie i okazanie przy wejściu na teren wydarzenia. Pozwoli nam to zaprosić do nas większą liczbę uczestników.

Podczas koncertu będzie możliwość zakupienia płyt Wujka Ogórka.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.