Tragiczny wypadek na drodze Śrem-Zaniemyśl

Dziś (26 października), na drodze relacji Śrem – Zaniemyśl, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący Oplem Corsa na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu.

26 października br., o godz. 01.04, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze relacji Śrem – Zaniemyśl.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, kierujący samochodem osobowym marki Opel Corsa, 26-letni mieszkaniec województwa lubuskiego, jadąc od strony Zaniemyśla w kierunku Śremu zjechał na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Wstępnie wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jechał zdecydowanie za szybko.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu celem przeprowadzenia badań sekcyjnych.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.