Złodziejski duet – ojciec i syn ukradli BMW i Forda Focusa

Policja
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Śremscy kryminalni zatrzymali dwóch sprawców kradzieży samochodów, którzy w nocy przyjechali do Śremu z powiatu średzkiego i ukradli BMW oraz Forda Focusa. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna prowadzący firmę transportową wspólnie ze swoim ojcem, którego zatrudnia, stworzył złodziejski duet. Kryminalni na terenie posesji należącej do właściciela firmy znaleźli skradzione samochody. Teraz obaj podejrzani odpowiedzą przed sądem.

29 sierpnia br. Komenda Powiatowa Policji w Śremie została powiadomiona o tym, że z terenu śremskiego parkingu niestrzeżonego skradziono dwa samochody, BMW i Forda Focusa.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy podjęli czynności w tej sprawie jeszcze tego samego dnia wpadli na trop złodziei. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy powiatu średzkiego, mający 33 i 56 lat.

Na terenie posesji młodszego z mężczyzn, który prowadzi firmę transportową, kryminalni znaleźli skradzione w Śremie samochody. 33-latek, a także zatrudniony w jego firmie 56-letni ojciec i jednocześnie wspólnik w przestępczym procederze zostali zatrzymani. Jeszcze tego samego dnia usłyszeli zarzuty dotyczące włamania do pojazdów i ich kradzieży. Obaj przyznali się do zarzucanych czynów i złożyli wyjaśnienia. Teraz czeka ich sprawa w sądzie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.