Sieć serwisowa QUADRA-NET – kto pomoże w awaryjnych sytuacjach?

Zepsuł Ci się sprzęt? A może masz swój serwis, ale nie posiadasz wystarczającej liczby klientów, żeby móc w pełni rozwinąć swój biznes? W takich przypadkach pomoże sieć serwisowa QUADRA- NET, która zrzesza zainteresowanych naprawami sprzętu, w każdym znaczeniu tego słowa. Dla partnerów biznesowych także ma rozbudowaną ofertę współpracy, którą sukcesywnie realizuje każdego dnia. Co w swojej ofercie posiada QUADRA- NET i czym wyróżnia się na tle innych tego typu sieci serwisowych?

Serwis i naprawa sprzętu

Sieć serwisowa QUADRA- NET powstała z myślą o dostarczaniu kontrahentom oraz ich klientom usług serwisowych na najwyższym poziomie, obejmujących naprawy sprzętu elektronicznego, a także produktów gospodarstwa domowego. Dzięki temu, że zrzesza serwisy z całej Polski oraz poza jej granicami, jest w stanie dotrzeć do każdego konsumenta. Proces naprawy sprzętu dla klientów indywidualnych polega na zgłoszeniu naprawy przez infolinię, po czym następuje proces serwisowy. Jakie korzyści zyskuje klient dzięki usługom QUADRA-NET? Przede wszystkim szybką, komfortową naprawę, a także atrakcyjne ceny. Ponadto QUADRA- NET oferuje naprawę sprzętu w domu oraz sprzęt zastępczy na czas naprawy, jeśli jest ona niemożliwa w warunkach domowych. Dodatkowo klient otrzymuje także zwrot środków w formie karty podarunkowej, jeśli naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna. Cały proces odbywa się w porozumieniu z usługobiorcą. Działania QUADRA- NET obejmują:

  • koordynację procesem serwisowym,
  • kontrolę czasu wykonania naprawy,
  • dostarczenie sprzętu zastępczego do serwisu, wykonującego usługę.

Do usługobiorcy zostaje wysłany serwis, który znajduje się najbliżej jego miejsca zamieszkania, aby skrócić czas procesu naprawczego. To dla klientów jest niezwykle ważnym aspektem, szczególnie przy naprawie smartfonów, laptopów lub niezbędnego sprzętu gospodarstwa domowego, których używają każdego dnia.

Współpraca z partnerami biznesowymi

Jeśli chodzi o współpracę z serwisami, QUADRA-NET opiera swoje działania na

  • szkoleniach dla pracowników,
  • wsparciu technicznym,
  • dostarczaniu części zamiennych, czyli wszystkiego, co dla małych serwisów jest niezbędnym udogodnieniem.

Przy takiej innowacji, wyspecjalizowany serwis, może w pełni poświęcać czas na naprawy sprzętów.  Dzięki szerokim zasobom, tj. specjalistyczny autoryzowany system informatyczny oraz magazyn sprzętu zastępczego, QUADRA – NET jest w stanie dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z dużymi partnerami biznesowymi, QUADRA-NET zdobywa coraz to nowe rynki współpracy – m.in. jest partnerem serwisowym sieci sklepów Media Markt. Pakiet serwisowy obejmuje 5-letnią gwarancję plus AGD i TV oraz naprawy ekspresowe. W swojej ofercie napraw ekspresowych, QUADRA- NET oferuje naprawy smartfonów, laptopów oraz tabletów, w tym: wymianę wyświetlacza, wymianę baterii oraz zarówno proste, jak i zaawansowane naprawy sprzętu.

Obsługa QUADRA- NET

Tak prężnie rozwijająca się sieć serwisowa podejmuje liczne współprace, zarówno z mniejszymi firmami, jak i dużymi korporacjami i przedsiębiorstwami, w zakresie kompleksowej naprawy sprzętu. Ponadto QUADRA- NET współdziała z licznymi firmami ubezpieczeniowymi oraz dostawcami, aby zapewnić swoim klientom obsługę serwisową najwyższej klasy. QUADRA-NET zaprasza do stałej współpracy, zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.