Blada ściana Zmianę wystroju wnętrza zacznij od ścian. Nie musisz od razu chwytać wiadra farby i pędzla! Doskonałym (i zdecydowanie tańszym) rozwiązaniem będą naklejki na ścianę. Szeroki wybór wzorów czy kolorów sprawi, że na pewno znajdziesz coś wyjątkowego, idealnie pasującego do Twojego salonu. Możesz postawić na motyw kwiatowy, inspirujący cytat, a jeśli jesteś fanem podróży, świetnym wyborem będzie duża mapa świata. Ścianę ożywią także zdjęcia w kolorowych ramkach, plakaty albo obrazy. Możesz postawić też na duży, designerski zegar. (Nie)nowa sofa i fotele Jeśli Twoja sofa nadal jest wygodna, a jedyną jej wadą jest powycierany lub pobrudzony materiał, to postaw na pokrowiec. Propozycje, dostępne tutaj: https://interiordream.pl/collections/pokrowiec-na-sofe, znajdziesz w wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach. Uniwersalne modele sprawią, że Twoja kanapa zyska drugie życie. W ten sam sposób możesz odmienić fotele (https://interiordream.pl/collections/pokrowce-na-kanapy-i-fotele) oraz krzesła. Postaw na oryginalny motyw albo intensywną barwę, które całkowicie odmienią charakter Twojego salonu. Do tego dołóż kolorowe poduszki, a stworzysz przytulny miejsce do odpoczynku po długim i ciężkim dniu. Moc dodatków Magia tkwi w szczegółach, a w przypadku wystroju wnętrza – w dodatkach. Nowe poduszki ozdobne, albo nawet same poszewki potrafią nadać świeżości w pomieszczeniu. Wymień obrus i podkładki na stole i postaw na nim wazon ze świeżymi kwiatami. Warto również zastanowić się nad zakupem nowego dywanu, a także nad zasłonami przy oknie. Wiele propozycji i inspiracji jak odmienić wystrój salonu znajdziesz tutaj: https://interiordream.pl/. Wystrój możesz zmieniać sezonowo: latem postaw na pastele, jesienią wybierz brązy i rudości, zimą ociepl wnętrze złotem, a na wiosnę wnieś powiew świeżości zielenią i żółcią. Pamiętaj również o roślinach. Storczyki, zamiokulkas czy paprocie dodadzą przytulności w pomieszczeniu. Dobierz do nich kolorowe doniczki. Zmiana wystroju salonu wcale nie musi się wiązać z kosztownym i czasochłonnym remontem. Odpowiednie rozwiązania i trochę kreatywności pozwolą Ci całkowicie odmienić pomieszczenie i nadać mu ciekawy i niepowtarzalny styl. Postaw na pokrowce na sofę i fotele oraz inne dodatki i ciesz się pięknym i przytulnym salonem.

Nowy wystrój salonu – tanie sposoby na odmienienie wnętrza

W Twoim salonie zaczyna wiać nudą? Nie możesz już patrzeć na starą, poprzecieraną sofę? Odświeżenie wnętrza wcale nie musi wiązać się z wydaniem wielkiej sumy pieniędzy. Poznaj sposoby, które pozwolą Ci w szybki i tani sposób całkowicie odmienić wystrój Twojego salonu.

Blada ściana

Zmianę wystroju wnętrza zacznij od ścian. Nie musisz od razu chwytać wiadra farby i pędzla! Doskonałym (i zdecydowanie tańszym) rozwiązaniem będą naklejki na ścianę. Szeroki wybór wzorów czy kolorów sprawi, że na pewno znajdziesz coś wyjątkowego, idealnie pasującego do Twojego salonu. Możesz postawić na motyw kwiatowy, inspirujący cytat, a jeśli jesteś fanem podróży, świetnym wyborem będzie duża mapa świata. Ścianę ożywią także zdjęcia w kolorowych ramkach, plakaty albo obrazy. Możesz postawić też na duży, designerski zegar.

(Nie)nowa sofa i fotele

Jeśli Twoja sofa nadal jest wygodna, a jedyną jej wadą jest powycierany lub pobrudzony materiał, to postaw na pokrowiec. Propozycje, dostępne tutaj: https://interiordream.pl/collections/pokrowiec-na-sofe, znajdziesz w wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach. Uniwersalne modele sprawią, że Twoja kanapa zyska drugie życie. W ten sam sposób możesz odmienić fotele (https://interiordream.pl/collections/pokrowce-na-kanapy-i-fotele) oraz krzesła. Postaw na oryginalny motyw albo intensywną barwę, które całkowicie odmienią charakter Twojego salonu. Do tego dołóż kolorowe poduszki, a stworzysz przytulny miejsce do odpoczynku po długim i ciężkim dniu.

Moc dodatków

Magia tkwi w szczegółach, a w przypadku wystroju wnętrza – w dodatkach. Nowe poduszki ozdobne, albo nawet same poszewki potrafią nadać świeżości w pomieszczeniu. Wymień obrus i podkładki na stole i postaw na nim wazon ze świeżymi kwiatami. Warto również zastanowić się nad zakupem nowego dywanu, a także nad zasłonami przy oknie. Wiele propozycji i inspiracji jak odmienić wystrój salonu znajdziesz tutaj: https://interiordream.pl/. Wystrój możesz zmieniać sezonowo: latem postaw na pastele, jesienią wybierz brązy i rudości, zimą ociepl wnętrze złotem, a na wiosnę wnieś powiew świeżości zielenią i  żółcią. Pamiętaj również o roślinach. Storczyki, zamiokulkas czy paprocie dodadzą przytulności w pomieszczeniu. Dobierz do nich kolorowe doniczki.

Zmiana wystroju salonu wcale nie musi się wiązać z kosztownym i czasochłonnym remontem. Odpowiednie rozwiązania i trochę kreatywności pozwolą Ci całkowicie odmienić pomieszczenie i nadać mu ciekawy i niepowtarzalny styl. Postaw na pokrowce na sofę i fotele oraz inne dodatki i ciesz się pięknym i przytulnym salonem.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.