Książka: Sylwia Trojanowska “Daj nam jeszcze szansę” [POLECAMY]

Wrześniowy weekend to okres gdy za oknem czasem słońce, czasem deszcz… Ale zawsze można zabrać w ręce ciekawą książkę o trzech osobach i jednej chwili, która zmieni ich życie na zawsze.

Sylwia Trojanowska. Optymistka, pasjonatka pozytywnego myślenia i cieszenia się każdą chwilą. Wielbicielka podróży dalekich i tych całkiem bliskich. Uwielbia góry, obcowanie z przyrodą, muzykę filmową i dobrą herbatę (w dużych ilościach!). Kiedy nie pisze, spełnia się jako trener biznesu i coach. Wraz z mężem Tomaszem i synem Alanem mieszka w ukochanym Szczecinie, na skraju Puszczy Bukowej.

“DAJ NAM JESZCZE SZANSĘ”

Kamila to niezależna kobieta, która mimo życiowych trudności nie rezygnuje z kariery. Chciałaby zapomnieć o pewnym mężczyźnie, ale nie potrafi wymazać go z pamięci.

Olgierd marzył o samodzielności i pracy według własnych zasad. Przejął jednak firmę ojca, założył rodzinę, a teraz stara się pogodzić obowiązki męża, ojca i biznesmena.

Marta popełniła jeden błąd, przez który zniszczyła swoje małżeństwo. Nie oczekiwała, że jeszcze będzie szczęśliwa i znów się zakocha.

Kamila, Olgierd i Marta będą musieli podjąć decyzje, które wpłyną na przyszłość najważniejszych dla nich osób. Czy znajdą dość sił, aby poradzić sobie z trudnościami i naprawić błędy przeszłości? Sylwia Trojanowska tworzy przejmujące historie, których długo nie zapomnicie.

Sylwia Trojanowska “Daj nam jeszcze szansę”

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Sylwia Trojanowska “Daj nam jeszcze szansę”: https://czwartastrona.pl/produkt/daj-nam-jeszcze-szanse/

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.