St. sierż. Tomasz Wiła – II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych IPA Poznań 2021

Dzielnicowy st. sierż. Tomasz Wiła z Posterunku Policji w Książu Wielkopolskim wziął udział w dwudniowym Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych IPA Poznań 2021. Nasz kolega grał na pozycji napastnika i wraz z drużyną policjantów z Jarocina zajął II miejsce w tych rozgrywkach. BRAWO!

Tomek strzelił dwie bramki i miał kilka asyst. Jego drużyna w pierwszej grupie rozegrała trzy zwycięskie spotkania, w tym z reprezentacją Portugalii i z grupy wyszła z pierwszego miejsca. W drugiej grupie zwyciężyła dwa spotkania, a jedno przegrał z reprezentacją Komendy Głównej Policji. Następnie wygrała mecz w półfinale i w finale uległa po raz drugi drużynie Komendy Głównej Policji. Tak więc drużyna, z którą grał nasz dzielnicowy wszystkie spotkania miała wygrane, oprócz dwóch rozegranych z drużyną Komendy Głównej Policji.

Przypomnijmy, że st. sierż. Tomasz Wiła jest dzielnicowym, który opiekuje się gminą Dolsk, a prywatnie kocha sport. Przez wiele lat grał w piłkę nożną i związany był z Jarocińskim Klubem Sportowym Jarota Jarocin. Ma na swoim koncie kilka występów w drużynie seniorów, kiedy Jarota Jarocin grała w II lidze. Obecnie interesuje się kulturystyką, uwielbia jazdę na rowerze i oczywiście nadal gra w piłkę.

Brawo Tomek, tak trzymaj! GRATULUJEMY!

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.