Kierując na podwójnym gazie uszkodził 4 samochody

Blisko dwa i pół promila alkoholu w organizmie miał kierujący samochodem osobowym, który wczoraj wieczorem w Śremie na ulicy Przemysłowej uderzył w zaparkowane auta. Na szczęście nic nikomu się nie stało i wszystko skończyło się na uszkodzeniach czterech pojazdów. Mężczyzna za swoje kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Policjanci, po raz kolejny, apelują o trzeźwość za kierownicą, bo pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie!

16 sierpnia br., o godz. 20.30, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że prawdopodobnie pijany kierowca w Śremie na ulicy Przemysłowej wjechał w zaparkowane samochody.

Sprawą zajęli się policjanci drogówki i prewencji. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Renault Megane Scenic, 52-letni mieszkaniec Śremu, mając w organizmie blisko dwa i pół promila alkoholu, najpierw uderzył w zaparkowany samochód Renault Trafic. Następnie jadąc dalej na tej samej ulicy uderzył w VW Sharana, który przemieścił się i uderzył w stojący za nim pojazd Renault Clio. Z kolei renault na skutek uderzenia też się przemieściło i uderzyło w stojącą za nim Toyotę Yaris.

Teraz sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego i 52-latek za swoje kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Mundurowi zatrzymali mu też prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Po raz kolejny policjanci apelują o trzeźwość za kierownicą, bo pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie! 

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.