Działania Policji i Straży Rybackiej

Śremscy policjanci z Wydziału Prewencji wspólnie z przedstawicielami państwowej i społecznej Straży Rybackiej kontrolowali rejony akwenów i terenów leśnych. Działania będą kontynuowane w okresie wakacji, aby nie dochodziło do kłusownictwa i zagrożeń stwarzanych przez kierujący pojazdami silnikowymi, którzy z nadmierną prędkością jeżdżą po lasach, hałasują, niszczą zieleń, płoszą zwierzęta i zagrażają bezpieczeństwu spacerujących osób.

W minioną sobotę, 12 czerwca, policjanci z zespołu ds. wykroczeń oraz zespołu do spraw profilaktyki społecznej wspólnie z funkcjonariuszami Straży Rybackiej na terenie powiatu śremskiego kontrolowali rejony akwenów i tereny leśne.

Funkcjonariusze nałożyli kilka mandatów, m. in. za naruszenia zakazu wjazdu do lasu pojazdami silnikowymi oraz za brak zezwolenia na połów ryb.

Wspólne akcje będą kontynuowane, a wszystko po to, aby nie dochodziło do kłusownictwa i zagrożeń stwarzanych przez kierujący pojazdami silnikowymi, którzy z nadmierną prędkością jeżdżą po lasach, bardzo hałasują, niszczą zieleń, płoszą zwierzęta i zagrażają bezpieczeństwu spacerujących tam osób.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.