Paczkomat

Sprawcy włamań do skrzynek w śremskim paczkomacie zatrzymani

Śremscy kryminalni ustalili i zatrzymali trzech włamywaczy, którzy działając w różnych konfiguracjach włamali się do kilku skrzynek w paczkomacie. Sprawcy włamań przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz amatorów cudzego mienia czeka sprawa w sądzie.

25 stycznia br. Komenda Powiatowa Policji w Śremie została powiadomiona o czterech włamaniach do skrzynek jednego ze śremskich paczkomatów.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy wpadli na trop włamywaczy. Okazali się nimi dwaj bracia, mieszkańcy Śremu mający 30 i 18 lat, a także 25-letni mieszkaniec gminy Komorniki.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że włamywacze, działając w różnych konfiguracjach, włamali się w sumie do czterech skrzynek w paczkomacie i ukradli z nich głównie zabawki, a z jednej skrzynki, zamówioną przez śremianina, harmonijkę.

30-letni sprawca został zatrzymany w miniony wtorek, 18 maja, a dwa pozostali w czwartek, 20 maja. Włamywacze usłyszeli zarzuty, do których się przyznali i złożyli wyjaśnienia.

Przestępcze trio było już wcześniej notowane. Teraz amatorów cudzego mienia czeka kolejna sprawa w sądzie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.