Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Aż 10 goli padło w sparingu seniorów. Podopieczni Huberta Sciaka pokonali Pelikana Niechanowo 7:3.

Po środowej przegranej 2:4 z Piastem Kobylnica w sobotę Warciarze podejmowali lidera III grupy klasy okręgowej – Pelikan Niechanowo. Choć śremianie pierwsi stracili bramkę, to ostatecznie wygrali pewnie i wysoko. Straty z nawiązką odrobione zostały jeszcze w pierwszej połowie, kiedy do siatki rywali trafili Patryk Słomczyński i Dawid Forszpaniak. Worek z bramkami Warciarze rozwiązali po przerwie aplikując gościom kolejne pięć goli. Dwukrotnie trafił Mateusz Maśliński, a po golu dołożyli Maciej Błaszczyk, Patryk Kryszak i Patryk Słomczyński.

W końcówce rywale wykorzystali moment dekoncentracji śremskiego zespołu. Strzelili dwie bramki i zmniejszyli rozmiary porażki na 3:7.

Widać było, że chłopacy chcieli się zrehabilitować za środową porażkę – powiedział trener Hubert Sciak. – Cieszy dobra gra i fajna skuteczność, bo jakby nie patrzeć strzeliliśmy 7 goli liderowi „okręgówki”, który do tej pory w 18 meczach ligowych stracił 12 goli – dodał.