Słomczyński show: Warta Śrem pokonuje GKS Jaraczewo aż 7:0

Patryk Słomczyński, Warta Śrem
Patryk Słomczyński, Warta Śrem
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Efektowne zwycięstwo odnieśli seniorzy, którzy rozgromili na własnym boisku GKS Jaraczewo aż 7:0. Bohaterem spotkania był Patryk Słomczyński, który strzelił aż 5 goli.

Pierwszy mecz tej wiosny w roli gospodarza rozpoczął się dla Warty od szybko zdobytej bramki. Była bowiem 2 minuta, kiedy piłkę do siatki rywali wpakował Patryk Słomczyński. Jak się okazało opaska kapitana, którą przejął po pauzującym Adrianie Owczarku mocno zmobilizowała popularnego „Słomę”. W sobotę był on nie do zatrzymania dla obrońców GKS. W 8 minucie na 2:0 podwyższył jednak Piotr Janicki, który wykorzystał dośrodkowanie z rożnego właśnie Patryka Słomczyńskiego. Przed przerwą kapitan biało-niebieskich podwyższył na 3:0, a w kwadrans po przerwie dołożył kolejne dwa gole. Na 6:0 podwyższył wprowadzony chwilę wcześniej Mateusz Mocek, a wynik spotkania ustalił ten, który rozpoczął strzelecki festiwal, a więc Patryk Słomczyński.

Warta rozgromiła rywali 7:0, a beniaminek, który jesienią urwał śremskiej drużynie punkty remisując 4:4 tym razem nie miał nic do powiedzenia. Goście przez 90 minut poważnie zagrozili tylko raz, kiedy Wartę od utraty bramki uratował słupek.

Za tydzień podopiecznych Huberta Sciaka czeka wyjazdowy mecz z Heliosem Czempiń.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.